Individuální doučování

Individuální doučování

Prudí tě škola? Nerozumíš látce ve škole a chceš si o tom pokecat? Zajdi za námi!!!

CO JE INDIVIDUÁLNÍ DOUČOVÁNÍ A PRO KOHO JE URČENO?

Individuální doučování je určeno pro děti od 7 do 13 let, které nemají po škole co dělat a potřebují pomoci s učením. Zároveň si, ale třeba chtějí jen pokecat o svých problémech, které řeší a neví si s nimi rady.


  • na doučování můžeš přijít každé úterý od 13:30  do 15:00 hodin na Majáku (Máj – konečná zastávka autobusu č. 1)
  • vezmi si s sebou domácí úkol a učebnici z předmětu, který Ti dělá ve škole problém, nebo naopak se chceš pochlubit, že jsi dostal dobrou známku….
  • věnuje se tady každému dítěti jeden z pracovníků, tak máš možnost na vše se v klidu zeptat, čemu nerozumíš
  • pokud budeš chtít, můžeme ti pomoci i s přípravou na písemku, zkoušení
  • nenajdeš u nás školní prostředí, ale jen otevřenou náruč a porozumění, že učený z nebe nespadl…a vše si spolu můžeme individuálně (spolu navzájem – jednotlivě)  naplánovat…
  • tak přijď a zjistíš, že učení může být i ZÁBAVA :-)

Takže, individuální doučování není ničí jiným, než místem kde můžeme společně pokecat o problému, který tě trápí nejen ve škole, ale i mimo ni…


Pro ostatní lidi, kteří by chtěli vědět o nás více…

Jsme registrovaná sociální služba dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, § 27

Sociální služby jsou v rámci individuálního doučování k dispozici každému, kdo přijde a potřebuje pomoci. Nabízíme možnost rozhovoru se sociálním pracovníkem. Zaměřujeme se na komplexní řešení problému, základní či speciální poradenství. Na základě rozhovoru společně nalézáme účinná opatření a doprovázíme uživatele při řešení jeho problémové situace. V případě potřeby po společné dohodě kontaktujeme odborníky z jiných institucí.