Máme pro vás náš vlastní Salesiánský med!

Salesiánské středisko mládeže České Budějovice vstoupilo svým projektem „Salesiánský med“ do nových vod, a rozšířilo tak své výchovné a vzdělávací působení.

  Letošní včelařská sezóna je považována za jednu z nejhorších a nejtěžších za poslední desítky let. Historie salesiánské práce ale už od svých počátků ukazuje, že žádné začátky nejdou tak hladce, jaká byla představa, jsou vždy těžké a náročné. Stejně tak ani salesiánský med nemá na růžích ustláno. Přesto jsme 8. 12. spustili prodej prvního Salesiánského medu, kvalitního, poctivého a originálního produktu, mimo jiné s ambicí zrodu nového finančního zdroje, který umožní realizovat práci s mladými v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích.

Jeho zakoupením lidé kupují více než jen med, kupují příběh, který díky nim můžeme psát do srdcí mladých lidí.

Cílem našeho projektu je také budování kladného vztahu dětí i mladých lidí k přírodě a všemu živému. Nabízíme seznámení se s včelařstvím a životem včel nejen teoreticky ale i prakticky. Děti mají možnost stát se na pár hodin včelařem, vyzkoušet si toto povolání na vlastní kůži a ochutnat včelí med přímo na místě.

Med zakoupíte na recepci v Salesiánském středisku mládeže

  • ulice: E. Destinové 1, České Budějovice.
    Recepce je otevřena během školního roku v odpoledních hodinách pondělí až čtvrtek od 13:00 – 18:00, tel.: +420 385 341 877 nebo +420 910 441 242
  • na “Komunitním centru Máj”,  ulice A. Barcala 1791/40,  České Budějovice,  kde také naše Salesiánské středisko mládeže působí.  Zpravidla nás zde zastihnete pondělí až pátek od 8:00 – 17:00.

Přesto doporučujeme se předem  informovat na tel.: +420 910 441 242.

Další informace a produkty na:

www.salesianskymed.cz