Ocenili jsme nejlepší sněhuláky.

Od 7. do 10.1.2021 proběhla soutěž O nejlepšího sněhuláka: děti měly za úkol postavit sněhuláka a poslat nám jeho fotku.

I když byla soutěž vyhlášena poměrně narychlo, jelikož napadl sníh, a její ukončení bylo naopak brzy, zúčastnilo se nakonec docela dost dětí: celkem 22 a dvě děti poslaly fotky až po skončení soutěže. Obdrželi jsme fotky nejrůznějších sněhuláků, které vytvořili soutěžící sami, s kamarády nebo se sourozencem. Dohromady nám přišlo i za takto krátkou dobu 17 sněhuláků. Fotky posílaly především děti, které navštěvují naše zájmové kroužky, ale stavěly je například i s kamarády, kteří naše kroužky nenavštěvují.  Všichni sněhuláci se dětem moc povedli.

Jelikož nebyla soutěž věkově omezena, mohly fotky posílat úplně všechny děti, věk účastníků se pohyboval mezi 2,5 a 12 lety. Přicházely nám fotky sněhuláků například s rouškou či sněhuláků v sukni.  Díky velkým věkovým rozdílům jsme se nakonec rozhodli, že výherce bude náhodně vylosován. Losování proběhlo živě na našem Facebooku, aby se na něj mohli všichni zúčastnění podívat a případně vidět svého sněhuláka takto v živém vysílání. Losovala Tereza Kapcová, pořadatelka soutěže, a Ondra Trojek, ředitel.

Výhercem se stala Markétka Bosáková. Hlavní výherce byl sice jen jeden, ale každý účastník dostal speciální medaili a dárkovou taštičku. V plánu máme určitě i další soutěže, jelikož děti soutěž moc bavila.

Tereza Kapcová