Sportovní kroužky

V tomto školním roce probíhají:

Kroužky: Vedoucí: Věk: Den: Čas: 1. hodina
Aerobic *** K. Tintěrová 6-15 let středa 17:00 – 18:35 20. 9.
Cvičení s Krtečkem I * D. John 1-4 let pondělí 10:00 – 11:00 18. 9.
Cvičení s Krtečkem II D. John 1-4 let úterý 9:00 – 10:00 19. 9.
Famfrpál ** H. Laschová 8-16 let čtvrtek 16:30- 18:05 21. 9.
Florbalový ** M. Saitz 8-15 let čtvrtek 15:00 – 16:35 21. 9.
Florbal – dospělí *** O. Trojek od 18 let pondělí 19:45 – 21:15 18. 9.
Horolezecký I – Tarzánek M. Koubek 5-8 let úterý 16:10 – 17:45 19. 9.
Horolezecký II M. Koubek 9-15 let úterý 18:00 – 19:35 19. 9.
Horolezecký III – Tarzánek F. Petrouš 5-8 let středa 16:15 – 17:50 20. 9.
Horolezecký IV Š. Vondrášek 9-15 let středa 18:00 – 19:35 20. 9.
Horolezecký V M. Koubek 5-8 let pondělí 17:15 – 18:50 18. 9.
Horolezecký VI M. Koubek 5-8 let čtvrtek 16:15 – 17:50 21. 9
Horolezecký VII M. Koubek 9-15 let čtvrtek 18:00 – 19:35 21. 9
Horolezecký VIII Š. Vondrášek 15-18 let středa 19:45 – 21:20 20. 9.
Horolezecký IX M. Koubek 5-8 let čtvrtek 14:30 – 16:05 21. 9
Horolezecký X – Tarzánek M. Koubek 5-8 let pondělí 14:00-15:35 18. 9.
Horolezecký XI M. Koubek 9-15 let pondělí 15:35-17:10 18. 9.
Horolezecký XII – Tarzánek Vondrášek 5-8 let pátek 14:00-15:35 22. 9.
Horosportík Š. Vondrášek 2-5 let pátek 10:30 – 12:00 22. 9.
Cvičení pro děti s jógovými cviky I K. Tintěrová 8-15 let úterý 15:30 – 17:05 19. 9.
Cvičení pro děti s jógovými cviky II K. Tintěrová 8-15 let čtvrtek 16:00 – 17:35 21. 9
Kreativně s cirkusem *** Z. Urbanová 6-9 let čtvrtek 14:00-15:35 21. 9
Kruhový trénink pro děti I *** K. Tintěrová 8-12 let pondělí 15:40 – 17:15 18. 9.
Mažoretky přípravka * K. Tintěrová 4-7 let úterý 13:30-15:05 19. 9.
Mažoretky K. Tintěrová 8-15 let pondělí 17:05-18:40 18. 9.
Pompony přípravka * K. Tintěrová 4-7 let čtvrtek 13:30 – 15:05 21. 9
Pompony K. Tintěrová 8-15 let čtvrtek 18:00 – 19:35 21. 9
Sportovní hry J. Prokešová 6-9 let pondělí 15:30 – 17:05 18. 9.
Stolní tenis K. Kudláček 8-16 let úterý 14:30 – 16:35 19. 9.
Zumba K. Tintěrová 6-12 let středa 14:40 – 16:15 20. 9.

*    Kroužek probíhá v klubovně na Vltavě
**   Kroužek probíhá v Sokolovně
***  Kroužek probíhá na KC Máj

Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2024/2025 bude zveřejněna 3. června.