Zábavná akademie k oslavě Dona Boska – aktualizováno

Originální, nápadité, hudební, zábavné či netradiční „dárky“ s sebou na narozeninovou oslavu Dona Boska přineslo velké množství účastníků různých zájmových kroužků.

Oslava pod názvem „Zábavná akademie“ se konala v Salesiánském středisku mládeže 2. 2. 2010. Místní tělocvična se po p1010279mnoha letech opět proměnila v malý divadelní sál s hledištěm i malým podiem. Úvodního slova se na jedničku zhostil ředitel Střediska Ing. Tomáš Rádl, SDB, který všechny návštěvníky vřele přivítal, poděkoval donátorům a se všemi přítomnými se podělil o několik myšlenek, poté již přenechal prostor účinkujícím a zábavnému programu.

A o tom, že byl opravdu zábavný, se mohlo na vlastní oči přesvědčit více než 100 návštěvníků, mezi kterými nechyběli děti, rodiče, zástupci z Magistrátu města České Budějovice, Jihočeského kraje, Nadace ČEZ a mnoho další přátel a dobrodinců Střediska.

Vedoucí a děti z různých kroužků si připravili pro ostatní malý „dárek“ v podobě písní, tance, módní přehlídky, videoankety, ukázky záchrany zraněného, živého obrazu a mnoho dalších. Velký dar také dostalo Středisko, a to novou kameru pro mediální kroužek, která byla pořízena díky štědrosti Nadace ČEZ. Po převzetí tohoto daru byla kamera posvěcena za účelem natáčení a šíření jen dobrých a radostných zpráv a událostí.

Celé odpoledne se neslo v slavnostním duchu tak, jak si oslava Dona Boska zaslouží. A na závěr celého odpoledne bylo dětmi z keramického a výtvarného kroužku připraveno malé občerstvení.

V příštích dnech se můžete těšit na televizní reportáž z této slavnosti, kterou odvysílá TV Noe ve svých Zpravodajských noevinách.

Všem účinkujícím, vedoucím a návštěvníkům patří velký dík za příjemnou atmosféru, kterou společně vytvořili.


[download id=“28″]  Celé zpravodajské Noeviny odvysílané 9.2.2010 naleznete zde.