Teambuilding pracovníků Salesiánského střediska mládeže

Jako pracovníci Salesiánského střediska mládeže jsme se školili, tedy spíše tmelili v rámci teambuildingu.

Vyrazili jsme za ním ve dnech 13.-16. března do Fryštáku nedaleko Zlína. Během těchto pár dnů jsme se pomocí spousty her a úkolů snažili zjistit, jak na tom jsme v oblastech komunikace a spolupráce a také se navzájem poznat v různých situacích. Byla možnost pocvičit své mozky i svá těla, pohrát si se svou kreativitou, zahrát si divadelní scénku, provětrat si hlavu na čerstvém vzduchu a zažít radost ze společného úspěchu nebo dobře provedené práce. Nešlo však pouze o hru či splnění úkolu, ale následovala samozřejmě také zpětná vazba či reflexe, během níž byly některé situace dále rozebrány tak, aby nám byly k užitku. Samozřejmě jsme se také dotkli oblasti salesiánství, dozvěděli se něco o Fryštáku a salesiánském díle a aktivitách Domu Ignáce Stuchlého právě ve Fryštáku.

Celý pobyt jsme si náramně užili a budeme z něj rozhodně dále těžit. Některé obzvláště vydařené hry se nám stále vrací, zanechaly v nás hodně hlubokou stopu.

Tato akce určitě splnila svůj účel a našemu pracovnímu kolektivu náramně prospěla. Domů jsme se vraceli s dobrými pocity a  na pobyt ve Fryštáku budeme asi dlouho vzpomínat.