Tak trochu jiná chaloupka

Dovolujeme si Vám nabídnout volná místa na chaloupce COME ON! pro chlapce 8.-9. třídy v termínu 1.-12.7.2011 v Ovčíně u Bernartic.

Na této akci čeká Vaše děti speciální program: cyklistika, vodácký výlet na kánoích, horolezecký den na nedalekých skalách, návštěva lezeckého centra v Písku, návštěva aquaparku v Táboře, airsoftová bitva a mnoho dalšího. Kromě toho zažijí chlapci i běžné táborové aktivity: fotbal, softbal, hry atd. Účastníci se budou sami podílet na výběru programu, budou tedy dělat to, co je bude skutečně bavit.

Toto vše Vám nabízíme za bezkonkurenční cen 2690 Kč, ve které jsou zahrnuty všechny zmíněné aktivity. Chlapci již nebudou doplácet žádné další poplatky na vstupné atd.

Přihlášení je možné přes registraci v systému www.salesianivali.cz (návod viz www.sasmcb.cz) nebo vyplněním předběžné přihlášky v příloze. Po odeslání této předběžné přihlášky Vás do sami do systému zaregistrujeme a pošleme Vám oficiální přihlášku, kterou pouze podepíšete a pošlete zpět.
Dále je možné se přihlásit podobným způsobem na Příměstskou chaloupku v termínu 25.-29.7.2011, kde máme několik volných míst. Cena tohoto tábora je 990 Kč

Těšíme se na Vaši účast.
Jiří Heller.

ZDE předběžná přihláška na chaloupku  COME ON!