Program na letní prázdniny

Začaly prázdniny a Salesiánské středisko vypravilo v sobotu 28. 6. letošní první krouzky-prazdninyletní chaloupku – letní tábor. V letošním roce se uskuteční 13 chaloupek a 3 příměstské tábory celkem pro více jak 270 dětí a mládeže. Na programu již více jak 6 měsíců spolupracuje necelá stovka dobrovolníků a zaměstnanců.

V době letních prázdnin je Salesiánské středisko mládeže uzavřeno, přesto děti nemusejí být smutné.

  • Salesiánské středisko mládeže v době od 16. 6. – 12. 9. nabízí Volnočasové aktivity pro děti na sídlišti Máj (ale nejen ze sídliště Máj). Pro všechny děti ve věku od 6 – 14 let jsou připraveny soutěže a hry každý den (po – pá) v době 15 – 17 hod. na hřišti Na Pince na konci sídliště Máj (za supermarketem Pramen ul. Lhenická). Díky finanční podpoře statutárního města České Budějovice budou na děti  vždy čekat dva usměvaví vychovatelé. Program je zdarma a bez přihlášek!

 

  • V úterý 8. 7.  zakotví piráti v rámci dětského dne na sídliště Máj. Více informací o dětském dni naleznete zde.

 

  • Sociální pracovníci se budou i po dobu letních prázdnin nacházem přímo v terénu na sídlišti Máj a Vltava. Potkat je můžete po – čt v době od 14 -17 hod. a v úterý od 9 – 12 hod.  Že nevíte co je to terénní sociální služba, přečtěte si náš článek.

 

  • Úřední hodiny sociálních pracovníků – ambulantní sociální práce, je po dobu letních prázdnin v Salesiánském středisku mládeže pouze ve st. 9 -12 hod. (případně v Kontaktním centru v ulici V. Volfa každý čtvrtek od 15 -19 hod.)

Nabídka zájmových kroužků bude zveřejněna na webových stránkách Salesiánského střediska mládeže v polovině prázdnin. Přihlašování do zájmových kroužků začne 1. 9. 2014.