Termíny prvních kroužků!

Vážení rodiče, holky a kluci,plakat-krouzky-09-10

i v letošním školním roce 2009/2010 Vám Salesiánské středisko mládeže – dům dětí a mládeže České Budějovice přináší novou nabídku zájmových kroužků.

Zájmové kroužky patří do naší stálé nabídky již mnoho let a stále se těší velké oblibě nejen u dětí a dospívající mládeže, ale také u nejmladších předškoláků.

Nabídka pro letošní školní rok obsahuje již tradiční a oblíbené kroužky: florbalový, horolecký,  keramický a další.  I letos však  přinášíme žhavé novinky: pohybově taneční  (6-10 let), sportovní i (7-11 let), lodní modelář (9-15 let), mediální pro starší a keramiku pro maminky na mateřské.

Zájmové kroužky probíhají převážně v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek v době od 14:00 do 20:30 v prostorách Střediska nebo pronajatých tělocvičnách. Účastníkům kroužků se budou věnovat naši zaměstnanci nebo odborní dobrovolníci.  Každý návštěvník zájmových kroužků se může těšit na příjemné přijetí, individuální přístup, nebude chybět také mnoho legrace  s vrstevníky a kamarády. V kroužku se také děti naučí mnoho nového. Práce našich vedoucích je stavěna na dlouholeté osobní praxi a pedagogických principech preventivního systému Dona Boska.

Pokud Vás naše nabídka zájmových kroužků zaujala, vyplňte a do 21. září odevzdejte přihlášku na adrese Střediska (Emy Destinové 1, Č. Budějovice).

Od pondělí 14. září  bude na webových stránkách nebo na vývěsce před Střediskem zveřejněn termín a čas prvních hodin – schůzek.


Ke stažení:

icopdf TERMÍNY PRVNÍCH KROUŽKŮ

icopdf Přihláška do zájmových kroužků

icopdf Řád Střediska