Nezmaři odehráli koncert pro dobrou věc

I v letošním roce se u sv. Vojtěcha konal již třetí podzimní benefiční koncert. Letos organizátoři koncertu nabídli fanouškům českobudějovické skupiny NEZMAŘI originální koncert obohacený o dětský pěvecký sbor Hudební školy Vojtěch.

Děti z Hudební školy Vojtěch zahájily koncert „muzikálovým“ představením společně se zpěvákem skupiny Nezmaři. V průběhu koncertu Nezmarů se děti představily návštěvníkům s několika „svými“ skladbami, ale hlavně si zazpívaly společně s Nezmary. Celý koncert přenášely díky dvěma kamerám a režijnímu pultu děti z Filmařského kroužku na projekční velkoplošné plátno. Díky nim měli i návštěvníci v posledních řadách přehled o tom, co se vpředu odehrává. Během koncertu samozřejmě nechyběly ty nejoblíbenější písně z dílny Nezmarů, jako jsou „Hej člověče boží“, „Kdo si zpívá, má do ráje blíž“ nebo „Haleluja“, které si zazpívala i většina přítomných společně se skupinou v tichosti či nahlas. Jak už to tak bývá, když se sejdou dobří lidé, je to vždy prima. Tak tomu, soudě podle atmosféry, která v kostele sv. Vojtěcha panovala, dozajista bylo.

Koncert, který se i pro skupinu NEZMAŘI stal něčím výjimečným, neboť poprvé vystupovali v kostele sv. Vojtěcha, navštívilo velké množství návštěvníků, což organizátorům udělalo velkou radost. I letos se totiž jednalo o benefiční koncert a celý výtěžek z koncertu byl věnován na účet veřejné sbírky. Předmětem této veřejné sbírky je nákup mikrobusu na zajištění akcí pro děti a mládež.

Díky návštěvníkům benefičního koncertu se částka veřejné sbírky navýšila o 23 440,- Kč, v současné době je tak na transparentním účtu veřejné sbírky bezmála 250 tisíc korun.

Přispět na veřejnou sbírku je možné kdykoliv, stačí odeslat darovanou částku na účet 7336774001/5500. Více informací, jak podpořit činnost Salesiánského střediska mládeže, naleznete zde.