Lyžařský tábor jako dárek?!

Jako vánoční dárek nebo za vysvědčení na Lyžařský tábor se Salesiánským střediskem? Skvělá volba! Také letos pro kluky a holky od 6. třídy chystáme tradiční lyžovačku na Šumavě a to v termínu 13. – 16. 2. 2015Salesianske stredisko mladeze_hory Chaloupky060

Chceš potkat skvělé kamarády a vedoucí z letních táborů a chaloupek? Pak neváhej a přihlas se na akci „Lyžařský tábor“. Kromě lyžování Tě letos čeká návštěva aquaparku a samozřejmě také bohatý večerní program. Prostě žádná nuda!

Cena chaloupky je 1290 Kč. V ceně je zahrnuto:

  • ubytování
  • doprava
  • strava
  • pitný režim
  • pedagogický dozor
  • lyžařský instruktor pro sjezdové lyže a snowboard
  • návštěva aquaparku v Horažďovicích

Lanovky v areálu Kobyla v LA Zadov stojí na dva dny 600 Kč, peníze vybere vedoucí při odjezdu na akci.

Na táboře nebude zařazeno do programu „běžkování“. Lyžařské vybavení středisko nepůjčuje. Rodiče zodpovídají za perfektní stav lyžařského vybavení svých dětí.

Přihlašování se na akci „Lyžařský tábor“ je možné už nyní v systému www.salesianivali.cz. Částku 1290 Kč uhraďte prosím na účet 1082002660/5500 nejpozději do 14 dnů od elektronického zápisu v systému, jako variabilní symbol uveďte číslo zápisu účastníka (Vašeho dítěte) v systému.

Vytištěnou a podepsanou přihlášku prosím doručte nejpozději do 15. ledna 2015 na adresu: Jiří Heller, SaSM-DDM, E. Destinové 1, České Budějovice, 37005. V průběhu ledna obdrží přihlášení účastníci podrobné informace. Odjíždět budeme v pátek v odpoledních hodinách, návrat je plánován na pondělí také v odpoledních hodinách.

Pro více informací navštivte náš profil https://www.facebook.com/ChaloupkyCB  nebo https://www.facebook.com/sasmcb , případně kontaktujte vedoucího akce:  Jiřího Hellera, tel: 731 625 955, jiri.heller@sasmcb.cz

           

 A jaký byl ten předchozí lyžák? Fotogalerii naleznete zde.