Komunitní centrum Máj – místo pro všechny

Jak jsme již informovali na našem facebookovém profilu ve středu 2.4.2014 proběhla v Horké vaně veřejná prezentace „nového“  projektu „Komunitní centrum Máj“. Hlavní logo komunitního centra

Podle investora Statutárního města České Budějovice se bude jednat o centrum, které bude místem setkávání všech generací. Ve středu 2.4. náměstek primátora Petr Podhola oficiálně v Horké vaně představil všem přítomným nové najemníky tohoto centra.  Budou to Mateřské centrum pro rodinu, Poradenské centrum, Klub pro seniory, služebna Městské policie  a v neposlední řadě i Salesiánské středisko mládeže.

„Velice si této důvěry ze strany magistrátu vážíme a těšíme se na spolupráci nejen s ostatními nájemci, ale hlavně obyvateli sídliště Máj“ řekl po skončení programu ředitel Salesiánského střediska mládeže Tomáš Rádl. „Naše programy jsou a vždy budou určeny pro všechny děti a mládež bez rozdílu barvy pleti, sociálního postavení a náboženství“ uzavírá Tomáš Rádl.

Poslechněte si také reportáž ČRo ČB o Komunitním centru Máj v Českých Budějovicích.

 

Pro vaši větší informovatnost v nejbližších dnech zpustíme i nové webové stranky k tomuto projektu a přineseme exkluzivní reportáž přimo ze staveniště.