Kluby, které mají šťávu!

Salesiánské středisko mládeže navštíví v novém Komunitním centru Máj týdně více jak 300 dětí a mladých lidí. Pedagogicko – sociální programy nabízejí bezpečný prostor pro děti a mládeže bez rozdílu barvy pleti, náboženství či sociálního postavení. Veškeré programy nabízené Salesiánským střediskem mládeže v Komunitním centru Máj jsou nabízeny zdarma. Společnost Kofola CS a. s. se proto rozhodla podpořit činnost Salesiánského střediska mládeže sponzorským darem  – 150 litrů ovocné šťávy.

Společnost Kofola CS a.s začala nový školní rok velkým sponzorským darem pro děti ze Salesiánského střediska mládeže v Českých Budějovicích. 150 litrů ovocných šťav Jupí osvěží děti a mládež, kteří navštěvují volnočasové programy. Děti v nich mohou využít výtvarnou či keramickou dílnu, hudebnu, víceúčelový sál s boxovacím pytlem, brankami a míčemi, nebo venkovní hřiště a využít tak smysluplně svůj volný čas. Kromě her a soutěží, se zde děti pod vedením pedagogů a dobrovolníků taky vzdělávají a doplňují si vědomosti, které ve škole nestihli pochytit. Své těžké životní situace a problémy mohou probírat s přítomnými sociálními pracovníky, kteří jsou vždy připraveni jim pomoci.

„Děkujeme, že společnost Kofola CS a.s. se společně s námi spolupodílí na realizaci našeho poslání a tím se podílí na budoucnosti dětí a mladých lidí, kteří navštěvují naše Salesiánské středisko mládeže.“ s díkem podtrhuje sponzorskou pomoc ředitel Salesiánského střediska mládeže Č. Budějovice Tomáš Rádl.

                 Více o jednotlivých možnostech podpory Salesiánského střediska mládeže naleznete zde.

Nebo přímo kontaktujte fundraiserku Mgr. Evu Opatrnou  tel: 733 755 921 / e-mail eva.opatrna(at)sasmcb.cz

 

kofolafalogocz

DSC_0008