Hledání velikonočních vajíček

Změna: Jedno ze šesti stanovišť bylo odcizeno, místo něho jsme vytvořili nové stanoviště v těsné blízkosti. Z důvodu nepřízně počasí bude hra prodloužena do neděle 9. dubna.

Pojďte s námi hledat Velikonoční vajíčka a připravit se na Velikonoce! Hra probíhá v okolí sídliště Máj v období od 26. 3. 2023 do 2. 4. 2023.

Každé vajíčko vysvětluje příběh Velikonoc. Po nalezení všech vajíček se Vám postupně odhalí celý příběh Velikonoc a navíc si můžete ze všech vajíček vytvořit například Velikonoční závěs. Nepotřebujete nic, jen pozorné oči, které vajíčka najdou. Hledejte vajíčka ukrytá na stromech, keřích…. Vezměte si vždy jedno vajíčko, ostatní vajíčka nechejte pro ostatní. Abyste dostali celý příběh, je potřeba nalézt 6 ukrytých vajíček na šesti různých stanovištích. Abychom věděli, že jste to zvládli, pošlete nám fotku celého příběhu, nebo třeba vytvořené dekorace. Počet vajíček je omezen, každý den ráno se objeví na jednotlivém stanovišti 50 ks vajíček.

A jako bonus se na každém stanovišti v průběhu týdne objeví jedno zlaté vejce. Pokud takové zlaté vajíčko najdete, napište na jeho druhou stranu své jméno, příjmení, adresu a telefonní kontakt. Zlaté vajíčko vhoďte do schránky našeho střediska, Emy Destinové 1, České Budějovice. V prvním dubnovém týdnu se můžete těšit na on—line slosování. Proto sledujte podrobnosti na našem webu www.sasmcb.cz nebo facebooku Salesiánské středisko mládeže Č.Budějovice. Kontakt: Kateřina Tintěrová, katerina.tinterova@sasmcb.cz, tel.: 733 741 521.

 

Online mapa zde:

 

 

 

 

 

PNG Mapa stanovišť: