Florbalisté opět v ligovém souboji

Další dva zápasy našich sportovců.

Tentokrát naši borci vyrazili v neděli 30.11. do Chotovin za Táborem, kde změřili své síly se dvěmi týmy z FBC Štíři České Budějovice. Zároveň jsme byli i pořadateli turnaje, tudíž jsme měli na starosti i pořádání zápasů pro další tři florbalové týmy, jako jsou Českobudějovičtí Lvi, Dačice a Jindřichův Hradec. Jako první proti nám nastoupil tým ze šesté příčky v tabulce, a to Štíři B. Už od začátku to byl vyrovnaný zápas, ve kterém sice se po první třetině ujal vedení soupeř 1:0, ovšem to netrvalo dlouho. V druhé třetině bylo skóre vyrovnané 2:2. Rozhodla třetí třetina. Po vynucených chybách došlo na přísloví „Nedáš, dostaneš.“ . Za konečné skóre 3:5 není proč se stydět. Střelci našich branek Jakub T. , Štěpán K. , Tomáš Z.. V druhém zápase proti prvnímu týmu v tabulce sehráli kluci vyrovnaný souboj. První třetina přinesla jednobrankové vedení soupeře a několik gólových příležitostí na naší straně. Druhá třetina přinesla více napětí a více branek z těch jsme vstřelili jednu a obdrželi tři. Ve třetí třetině náš goĺmánek skvěle vychytal nájezd. A v té samé třetině padl už jeden jediný gól, ze kterého jsme se ale neradovali my. Střelec naší čestné branky byl kapitán týmu, Standa N.. Konečné skóre 1:5 není opět ostudou, jelikož jsme sehráli dobrý zápas proti dobrému soupeři.

Tento turnaj se uskutečnil za finanční podpory Magistrátu statutárního města České Budějovice