Asistenti na CVVZ

Chleba: Na Celostátní Vzájemnou Výměnu Zkušeností, čtyřdenní vzdělávací akci, konanou v termínu 16. – 20. listopadu 2011, vyrazil Luděk se svými asistenty Jančou a Kevinem. Přidal se k nám i dobrovolník Vašek z kroužku stolního tenisu. Jeli jsme 5 hodin vlakem přes Prahu až do Hradce Králové, kde se o nás parádně postarali a připravili pro nás přes 300 přednášek, seminářů a jiných programů. Každý si navolil programy o které měl zájem a které by ho mohly posunout při práci s dětmi.

 

Kevin: Podle mého názoru byl pro mě nejzajímavější program žonglování, kde jsem se například naučil žonglování s míčky a perfektně jsem se naučil s diabolem. Když jsme přijeli do Hradce a byli jsme na registraci, tak mě překvapilo, že nás ubytovali v luxusních pokojích, protože jsem předpokládal, že budeme spát v tělocvičně. Výborně vařili a měli tam i hernu, kde byla spousta stolních her. Jsem rád, že jsem jel s príma lidmi. S Lůďou, Jančou a Vencou byla velká sranda. J

 

Janča: Můj názor je, že měli zajímavé programy a moc hezky připravené. Nejvíc se mi líbily programy, kde se vyrábí. Já jsem si vyrobila náušnice, svíčky pokaždé jinak, pavoučka pro štěstí, kytičku a věneček z korálků. Kytička byla těžká, ale zvládla jsem to. Ubytování bylo super, jídlo dobré. Nejvíc se mi líbil zahajovací ceremoniál, při kterém jsme posílali po Labi a Orlici zapálené pochodně. Byla jsem moc ráda, že jsem tam mohla být s Luďou, Kevinem a Vaškem. Taky se mi líbila procházka večerním Hradcem, překvapila mě hradecká Bílá věž, která má více schodů než Černá věž v ČB. Máme zkušenosti, nové nápady a inspiraci. Děkuji všem co jeli, užili jsme si to.

 

Václav: Výborná akce s přátelsky naladěnými lidmi. Získal jsem tam plno zkušeností nejen pro náš kroužek, ale i pro mé ostatní aktivity. Jsem také rád za těch pár lidí, kteří se účastnili mé narychlo zorganizované přednášky o esperantu a doufám, že jim jejich zájem vydrží. Bylo by fajn se sejít zase příští rok na CVVZ v Šumperku.

 

 

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.