AKCE – NOVÉ KROUŽKY !!!!

Pro školní rok 08/09 jsme pro Vás připravili nabídku nových zajmových kroužků

Mediální kroužek

Baví tě práce s fotografií a videokamerou? Chceš se stát „malým“ reportérem našeho nového týmu a připravovat reportáže pro TV NOE? Toužíš si s kamarády připravit krásnou foto-prezentaci, nebo natočit krátký film, či první reportáž do TV?
Tak právě pro Tebe je zde nový MEDIÁLNÍ kroužek !!! Pokud máš chuť tvořit něco nového a je ti od 12 do 15let (věk není podmínkou), přijď do našeho týmu. Počet míst je omezený, tak neváhej! Výhodou pro Tebe bude vlastní fotoaparát.

Na všechny se těší Ondřej Trojek

Počítačový kroužek

Už tě nebaví sedět u PC a hrát jen hry a chatovat? Chceš se naučit pracovat s mnoha jinými aplikacemi tvého PC? Pak tedy přijď do Počítačového kroužku. Naučíme se nejen novým věcem, jako například jak vytvořit webové fotogalerie, jak snadno a rychle hledat na internetu, jak upravovat fotografie a jiné dokumenty, ale taky se budeme zdokonalovat v základních počítačových operácích.

Na setkání u monitoru se těší Ondřej Záleský

Dramatický kroužek

„Život je jedna velká scéna“, řekl jeden moudrý člověk. Pokud chceš zažít spoustu legrace, naučit se novým věcem, například jak vystupovat na „divadelních prknech – která znamenají svět“ a sám druhým udělat radost…to vše najdeš v nově otevřeném DRAMATICKÉM kroužku.

Společně nacvičíme a připravíme divadelní představení, kterým pobavíme nejednoho diváka. Hledáme mladé divadelní herce a herečky ve věku 8 – 18let. Pokud Tě tento kroužek láká, přijď, jistě pro Tebe najdeme tu nejlepší roli.

Na malé i velké herce se těší Ondřej Trojek

„Bubínkování“

Pojďte se s námi vrhnout do světa etnické hudby!

Výuka hry na tradiční i netradiční rytmické nástroje.
Pokud vás zaujal už jen název kroužku – BUBÍNKOVÁNÍ, neváhejte a přijďte se informovat na první společnou schůzku.

Těší se na vás Jan Neuwirth

 

V případě zájmu, kontaktujte vedoucí sekce zájmových kroužků

Kamilu Urbanovou, nebo Ondřeje Trojka tel. 385 341 877 .

Více kontaktů naleznete na stránkách Střediska, v odkazu „kontakt“ .