Večírek pro dobrovolníky se opět povedl

Ke konci každého školního roku chce Středisko poděkovat svým dobrovolníkům, převážně těm, kteří docházejí na pravidelné pedagogické programy během roku, tedy na kroužky a do Otevřených klubů. Dobrovolníci z chaloupek, letních táborů, mají sice svou hodnotící akci na podzim (po táborové sezóně), na červnový večírek ale také někteří dorazili. Letošní dobrovolnický večírek se konal ve čtvrtek 17. června na zahradě Salesiánského střediska ve Čtyrech Dvorech.

Akce měla osvědčený průběh každý rok. Pro dobrovolníky je připraveno pohoštění v podobě grilovaného masa, zábavný program (tentokrát to bylo origami) a malý dárek, jako poděkování za dobrovolnickou službu. Tím byla letos už podruhé kniha od společnosti Albatros Media, které bychom tímto chtěli poděkovat za podporu. Druhým dárkem byl „volňásek“ do Letního kina na střeše, které Salesiánské středisko pořádá letos v srpnu a září.

Večer se nesl v tradičně pohodovém duchu. Byl čas si popovídat s pracovníky Střediska, salesiány i dalšími přáteli Střediska, se kterými se běžně nesetkáváme. Zkrátka – akce, jak má být.