Vánoce s včelkou Májou

P1020592

„Vánoce jsou za dveřmi“, tak by se dal shrnout program pátečního klubíku Mája, který díky projektu OPVV navštěvuje průměrně každý všední den okolo 10 dětí ve věku 3- 6 let. S blížícími se Vánocemi začaly děti z „Máji“ nacvičovat koledy, říkadla a básničky na vánoční besídku, na kterou pozvali své rodiče.

V pátek 16. 12. 2016 navštívil s velkým předstihem předškolní klubík „Mája“ „Ježíšek“. Dětem zanechal pod stromečkem několik dárečků, které je jistě potěší. Po tréninku na besídku a svačince se děti vydaly ke stromečku, aby je překvapily vánoční dárky. Nedočkavě se pustily do rozbalování. „Děvčata nejvíce potěšila vybavená kuchyňka, chlapce zase čekaly helmy, traktory, mikrofony a na všechny společně pak čekala nová stavebnice,“ prozradila k dárkům lektorka Dagmar Kolářová.  

Děti se s hračky sotva stačily seznámit a už na dveře klepali nedočkaví rodiče, kteří se přišli podívat na představení svých ratolestí. Děti předvedly rodičům i lektorům báječnou vánoční besídku, kde nechyběly vánoční koledy, písničky a několik básniček. Předvedly i svůj um na hudební nástroje. Po nadšeném potlesku rodičů každý dostal vánoční krabičku s cukrovím a s přáním krásných Vánoc jsme se pro letošní rok rozešli do svých domovů. Ale už nyní se na sebe všichni – děti i lektoři – těší při první lednové školce.

logo bos