Slavný muzikál míří do Českých Budějovic

156098_05_1207652Salesiánské středisko mládeže a Místní salesiánská komunita Dona Boska zve všechny milovníky hudby, tance, zpěvu prostě muzikálové fanoušky 30. září 2016 do Divadla u Kapličky na „salesiánský“ muzikál SEN Z PIEMONTU.

Autorský muzikál „Sen z Piemontu“ je dílem amatérského divadelního souboru, který spolupracuje se Salesiánským střediskem mládeže Brno-Žabovřesky. Nápad přiblížit formou muzikálu svatého Jana Boska vznikl po úspěšné realizaci muzikálu Godspell v roce 2014. Muzikál je součástí oslav jubilejního roku 2015, ve kterém si připomínáme 200 let od narození tohoto světce. Tvorba textů, hudby, scénáře a choreografií je kolektivním dílem kreativního týmu autorů, který při své práci vychází z konkrétních zkušeností divadelního souboru. Představení je tak „šité na míru“ protagonistům, kteří se účastní tohoto projektu.

A o co v tomu muzikálovém snu vlastně jde?

…skupina mladých filmařů má jediný cíl: natočit originální film o životě svatého Jana Boska. Během své práce se samozřejmě setkává s řadou komplikací a neočekávaných zvratů. Na pozadí úsměvných „historek z natáčení“ přesto vyvstávají střípky skutečného uměleckého díla, které propojuje historický příběh Dona Boska s naším životem.

 


Koncert se uskuteční v pátek 30. září 2016 v 19 hod. v Divadle u Kapličky ( Husova tř. 622/45 Č. Budějovice).

Vstupenky zakoupíte v předprodeji: od 5. září 2016 v knihkupectví U Mikuláše, Kněžská 21, České Budějovice Cena: 100,- Kč / zlevněné 60,- Kč (děti a studenti) nebo na recepci v Salesiánském středisku mládeže (Emy Destinové 1)

 

Průběžné info můžete sledovat na našem facebookovém profilu.

letak_muzikal_web