První body pro naše florbalisty SaSM – DDM

Florbalisté přivezli cenné 4 body!

Místem očekávaného prolomení bodového půstu v kategorii starších žáků se stala obec Žirovnice. V prvním souboji, který svedli s borci z Velešína, vypadal slibně již v první minutě první třetiny otevření gólového účtu 1:0. Soupeř však využil zaváhání a otočil výsledek na 1:3. V druhé třetině branky nepadly. O konečném výsledku napínavého utkání rozhodla třetina třetí. Zde došlo opět ke zvratu, ale tentokrát v podání našich kluků. Utkání otočili na konečných 5:4. V druhém utkání proti týmu z Kaplice vše vypadalo trochu jinak. Od první třetiny se ujali vedení 2:0, a zdálo se, že vše proběhne hladce. Ovšem soupeř se nevzdával až do konce. Proto po napínavém zápase, který skončil 4:4, jsme se rozešli se zaslouženou dělbou bodů.