NO NAME získalo pohár sv. Vojtěcha

Salesianske_stredisko_mladeze_volejbalovy_turnaj_033Slunnou letní sobotu 10. 6. 2017 se uskutečnil již 22. ročník salesiánského turnaje sv. Vojtěcha ve volejbale.  Letos nastalo díky dobré propagaci znovuzrození turnaje. Přihlásilo se 7 družstev:


Družstvo: Kapitán:
No Name Michal Marek
Zvíkov Anna Konopová
Chaloupkáři Jiří Opekar
SKP Policie ČR Marta Navrátilová
Toitoy Adéla Navrátilová
VC Terne Čave Štěpán Vondrášek
Pohodáři Petr Konrád

 

Hrály se 2 základní skupiny. Do užšího výběru postupovala vždy 2 družstva, přičemž hrálo vždy 1. družstvo z jedné skupiny s 2. ze druhé skupiny. Poté se hrálo o 3. místo a nakonec finále. Na 1. místě se umístilo družstvo NO NAME, na 2. Pohodáři a na 3. SKP Policie ČR.

Hlavní rozhodčí byla ze zahraničí – Jaroslava Tador, která dodala turnaji profesionální úroveň. Putovní pohár poprvé v historii získalo „neznámé“ družstvo vysokoškoláků. Na turnaji se sešla kvalitní a celkem vyrovnaná družstva, což dodalo turnaji tu správnou atmosféru, zvláště pak ve vypjatém a téměř vyrovnaném finále. Celý turnaj provázela přátelská nálada i zápal pro hru. Po předání cen a vyhlášení výsledků se ještě neformálně hrálo dál jen tak pro radost. Věřím, že nastavený trend z letošního turnaje bude pokračovat. Děkuji všem za hezký zážitek.

ředitel Salesiánského střediska mládeže, Tomáš Rádl – pořadatel turnaje