Letní tábory – chaloupky 2014

Letní dětské tábory - chaloupkyTaké letos Vám nabízíme pestrou nabídku letních táborů – chaloupek na letní prázdniny. Kromě zavedených chaloupek chystáme i tento rok několik zajímavostí a novinek.

Pro teenagery od 15 let připravujeme letos prázdninový pobyt pro chlapce i děvčata na naši základně „Tampír“ v Novohradských horách. Na mladé účastníky čeká netradiční program, ale také odpočinek a relax. Čeká Vás super zábava a spousta zážitků!

Rozšiřujeme nabídku stále více oblíbeného příměstského tábora. Starší děti si mohou opět užívat zážitky a skvělou zábavu: aquapark, horolezeckou stěnu, lanové překážky, sportovní olympiádu nebo výlety. „Léto se zážitky“ nabízíme pro chlapce a děvčata od 3. do 8. třídy.

Jako novinku jsme letos připravili „Léto s angličtinou“. Kromě her a zábavy bude probíhat každý den výuka angličtiny. Ale nebude to jako ve škole! Naši lektoři mají připraveno spoustu zábavných her, písniček, křížovek atd. Prostě angličtina bude vaše děti konečně bavit. Na táboře se děti také setkají s rodilým mluvčím, se kterým budou mít možnost si popovídat. Tato akce je určena pro chlapce a děvčata 1. – 5. třídy.

Samozřejmě i letos chystáme mnoho pobytů pro kluky i holky již od 5 let. Stačí si vybrat ten správný tábor a můžete vyrazit.

Věříme, že i tento rok s námi Vaše děti prožijí hezké prázdniny.

Přečtěte si o chaloupkách více informací »