Další ročník Salesiánského plesu je připraven!

Zájemci o lístky na 23. Salesiánský ples se konečně dočkali!

Lístky na tradiční českobudějovický 23. Salesiánský ples, který se uskuteční v novém termínu 22. 2. 2014 od 19:30 v KD Vltava v Českých Budějovicích, jdou do předprodeje. Pořadatelé opět slibují jedinečný a originální ples s dlouholetou tradicí.   Salesiánský ples 2014

Salesiánský ples si za více než 20 let své existence vybudoval v Českých Budějovicích své pevné místo a patří mezi každoroční plesovou tradici. Díky svému originálnímu a vždy překvapivému programu se vymyká „klasickým“ kulturním akcím. Je místem nejen hudby, tance a zábavy, ale především místem setkání a seznámení. Proto není podmínkou být dobrý tanečník, ale často postačí chuť setkat se s přáteli nebo poznat nové lidi. Salesiánský ples je jedinečnou společnou akcí všech subjektů Salesiánského díla v Č. Budějovicích.

Salesiáni Dona Boska a jejich spolupracovníci se od 90. let věnují na českobudějovicku nejen dětem a mládeži, ale i vysokoškolským studentům. Z těchto důvodů se pořadatelé rozhodli po dlouhé tradici přesunout termín plesu na konec února, kdy se většina vysokoškolských studentů již raduje z ukončení dalšího semestru a úspěšně složených zkoušek.

Pořadatelé budou nesmírně rádi, když si milovníci tance a dobré zábavy v letošní plesové sezóně zatrhnou právě datum 22. 2. a přijdou se povzbudit a pobavit do KD Vltava na 23. Salesiánský ples. Zájemci si mohou od 20. 1. zakoupit lístky v předprodeji na recepci Salesiánského střediska mládeže. Cena vstupenky je 210,- Kč / studenti 130,- Kč.

Věcné dary do tomboly pořadatelé přijímají na stejné adrese, a to až do 21. 2. 2014.

Organizátoři 23. Salesiánského plesu v rámci programu návštěvníkům naservírují:

  • atraktivní zábavný program
  • půlnoční taneční překvapení
  • bohatou tombolu pro celou rodinu
  • po celý večer bude hrát (různé žánry) kapela Globus (Hluboká n. Vltavou)
  • jako hosté večera vystoupí začínající mladá kapela 4D band, kterou Středisko podporuje na její začínající hudební dráze

 

Lístky můžete v předprodeji zakoupit na recepci Salesiánského střediska mládeže:

  • každý pracovní den (Pá – pouze dopoledne)

  • každou neděli od 11:00 – 11:30 hod.

 

Sponoři ples 2014