Bambiriáda 2011 s klubem Oráč

I přes špatné počasí, které panovalo v pátek a v sobotu, se nám aspoň na neděli udělalo hezky. A kde? No přece na Bambiriádě, kde jsme s klubem Oráč prezentovali od 27. do 29. 5. 2011 Středisko.

Měli jsme pro návštěvníky připravené 4 disciplíny, v sobotu odpoledne jsme otevřeli pátou (opičí dráhu), jelikož se udělalo hezky. Ostatní disciplíny, které jsme mohli provozovat i ve špatném počasí ve stanu, byly tyto: nauč se házet, stolní fotbálek, petanque a kroket. Děti, které naše disciplíny i disciplíny ostatních sdružení absolvovaly, mohly vyhrát zajímavé ceny.

Disciplíny byly v provozu od 9 do 17 hodin (v neděli do 13 hodin), po skončení disciplín jsme měli pro organizátory připravené různé zajímavé hry, např. turnaj ve volejbale, hru na stmelení kolektivu Bull ring (viz fotografie s míčem na kroužku a provázcích) a mohli jsme navštívit areál sportovní haly v ČB, u které se tato akce konala. Kromě toho jsme si zahráli na kytaru a zazpívali, zahráli různé stolní a karetní hry a pokecali.

Celkem se nás na Bambiriádě za Středisko sešlo 7 „klubáků“, 3 pracovníci klubu Oráč a 1 dobrovolnice. Vřele vám doporučujeme za rok navštívit 14. ročník Bambiriády, kde si mohou děti zahrát různé hry a rozhodnout se, do jakého sdružení (kroužku, oddílu…) by chtěly chodit, kam na tábor apod.

Děkujeme všem za účast a Vaškovi navíc ještě za pomoc s fotodokumentací.

 

Autoři: „klubáci“ Michal a Patrik; Radka

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.