Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Salesiáni dětem

26. 8. 2015, 14:00 - 18:00

V letošním roce si město České Budějovice připomíná 750 let od jeho založení. Jsme rádi, že již 25 let jsou součástí tohoto města i Salesiáni Dona Boska společně se Salesiánským střediskem mládeže. Po celou dobu se věnují výchově a vzdělávání dětí a mládeže, sociální práci s rodinami a v neposlední řadě i charitativní a duchovní oblasti.

V rámci tohoto jubilejního roku se rozhodlo Salesiánské středisko mládeže darovat obyvatelům města jeden dar v podobě zábavného odpoledne pod názvem „Salesiáni dětem“.

Tato akce je určena pro celou širokou veřejnost – Salesiani detem_plakat_finalpro malé děti, mládež, rodiny, ale i pro seniory. Zábavné odpoledne „SALESIÁNI DĚTEM“ se uskuteční 26. 8. 2015 na náměstí Přemysla Otakara II. Hlavní program bude probíhat od 14. do 18. hod. Doprovodný program začne již v dopoledních hodinách, kdy na obřím pískovišti vznikne v písku z rukou místního sochaře Petra Schele reliéf znaku města České Budějovice a znaku Salesiánského střediska mládeže.

V rámci hlavního programu zábavného odpoledne si návštěvníci budou moci vyzkoušet řadu volnočasových aktivit, disciplín a soutěží. Zvláště nejmenší děti a jejich rodiče zveme od 14 do 16 hodin na soutěže, které budou probíhat na velkém pískovišti přímo na náměstí.

Tvořivé ruce příchozích návštěvníků si budou moci vyrobit různé výrobky v tvořivých dílnách a milovníci knih mohou navštívit stan moudrosti s čítárnou a prodejní prezentací nakladatelství PORTÁL.

Pro mládež bude připraven workshop nejlepších českých parkouristů ze skupiny L.E.A.D. Na pódiu se během odpoledne vystřídají hudební skupiny 4D Band a kultovní skupina The MASO, bubenická show a muzikál Šípková Růženka v podání dětí z Hudební školy Vojtěch. Hladinu adrenalinu všem návštěvníkům zvedne vystoupení ostravské parkourové skupiny L.E.A.D. Každý z kolemjdoucích si může zdarma od 16 hodin vyzkoušet netradiční hru v nafukovací aréně BUMPER BALL.

Aktuální informace k této akci můžete sledovat na naší facebookové stránce.

Celá akce se koná pod záštitou Ing. Jana Bartoška, místopředsedy Poslanecké sněmovny PČR, prof. RNDr. Libora Grubhoffera, CSc., rektora Jihočeské Univerzity a Ing. Martina Maršíka, Ph.D., náměstka primátora Č. Budějovic pro školství a sociální věci.

 

Akci je možné realizovat i díky sponzorské podpoře řady organizací a firem. DĚKUJEME!

 

sponzori2

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

MagistratCB

Podrobnosti

Datum:
26. 8. 2015
Čas:
14:00 - 18:00

Místo konání

náměstí České Budějovice