Pomozte nám připravit naše táborové základny!

8Chaloupky se nezadržitelně blíží a my potřebujeme každou ruku, nohu i tlapku, která se ráda přidá k bezva partě lidí a pomůže připravit táborové základny Tampír nebo Ovčín.

Velká brigáda na Tampíru se koná v sobotu 29.6. od ranních do podvečerních hodin. Práce je tam vždy „jak na kostele“, ale za náročnou práci náležitě patří i zasloužilý odpočinek. Tampír se nachází v Novohradských horách. Kdo se přidá mezi brigádníky, bude si užívat krásné přírody, výborného jídla a hřejivého pocitu, že zde už druhý den budou moci první táborníci zažít nezapomenutelné zážitky. V případě zájmu, prosím, kontaktujte Petra Konráda (Salesiáni spolupracovníci) na email: petr.konrad(at)strabag.com.

Ovčín je malebná chaloupka s krásnou zahradou uprostřed polí, luk a hájů. Kdo by nechtěl strávit pár krásných dní v klidu přírody? Zajít se nadýchat čistého vzduchu do blízkých lesů a načerpat energii pro svůj chaotický a stresuplný život ve městě. V létě se zde pořádají dětské tábory. Ale stejně tak jako o děti, slepice, notebooky a blaho duše, tak i o tenhle dům a zahradu je potřeba se starat. Parta dobrovolníků z celého Jihočeského kraje se snaží na pravidelných brigádách zvelebovat toto místo, aby mohlo sloužit lidem ještě po několik dalších generací. Každý, kdo se na takovéto brigádě podílí, získá nejen možnost strávit pak kdykoliv noc na Ovčíně zdarma, ale hlavně také pozná partu nadšených lidí, kteří přijmou mezi sebe každého, kdo nechce jen lenivě sedět doma, ale má chuť dělat něco pro druhé. Brigády na Ovčíně se konají v pátek 28.6. a v 26.7. Více informací na www.ovcinsdb.cz nebo na fb: Ovčín u Dražíče.