Kulturní dům Vltava se zaplnil salesiánským duchem

SalPles2018_113_sit

V sobotu 10. února se v KD Vltava uskutečnil už 27. Salesiánský ples pořádaný Salesiánským střediskem mládeže a Místní komunitou Salesiánů Dona Boska v Českých Budějovicích. Večer s tématem “Kouzlo úsměvu” byl večerem pro setkání všech pracovníků a spolupracovníků střediska, jejich přátel, dobrovolníků, dárců, sponzorů, ale i návštěvníků z řad veřejnosti. I letos se potvrdilo, že Salesiánský ples má v Českých Budějovicích své významné místo, díky úžasné atmosféře, kterou návštěvníci plesu vytváří a také díky skvělému doprovodnému programu.

Ples zahájilo úvodní slovo nové moderátorské dvojice ve složení Petra Hamerníková a Jiří Ježek, moderátor rádia Hitrádio Faktor. Předtančení se ujmul juniorský pár Štěpánka Drobná a Jan Benedikt z Tanečního klubu Styl-Dance Teplice, kteří všem přihlížejícím předvedli ukázky z různých stylů tance. Tematický večer doplnilo vystoupení kouzelníka Martina Hrušky, který dokonce nechal zmizet jednu z pracovnic střediska. Velkou atrakcí byl pro návštěvníky také fotokoutek od Fox Art a bohatá tombola, jejíž hlavní cenou byl dvoudenní pobyt pro dva ve Vinařství Antonín Kňourek. Výtěžek z letošního prodeje tomboly je určen k rekonstrukci baru v budově Čtyrák.

Děkujeme všem, kteří se letošního 27. Salesiánského plesu účastnili nebo se podíleli na jeho přípravách a realizaci. Jsme rádi, že ples je zážitkem nejen pro pracovníky střediska a salesiánskou komunitu, ale i pro všechny přítomné. O to více se budeme se těšit zase za rok na 28. Salesiánský ples.” uzavírá letošní ročník Salesiánského plesu Martina Dobosiová, PR pracovnice Salesiánského střediska mládeže.