28. Salesiánský ples připomene celosvětovost salesiánského působení

ples

Salesiáni z Českých Budějovic vás srdečně zvou na 28. Salesiánský ples, který se uskuteční v sobotu 16. února 2019 od 19:30 v Kulturním domě Vltava. Jako téma letošního plesu organizátoři zvolili téma „Salesiáni bez hranic“. Tím chtějí připomenout, že Salesiáni působí ve 130 zemích po celém světě. Během večera budou některé ze zemí představeny spolu se salesiány, kteří v zahraničí pracují dle myšlenky Dona Boska. Záštitu nad akcí převzal Pavel Fischer, senátor Parlamentu České republiky.

Večerem bude provázet taneční orchestr Variant. Chybět nebude ani fotokoutek v podání agentury Fox Art. Těšit se můžete na bohatou tombolu tvořenou dary od firem, které českobudějovické salesiánské dílo podporují. Výtěžek letošní tomboly bude určen na 2. fázi rekonstrukce baru v budově „Čtyrák“, kde se každý pracovní den schází děti a rodiče navštěvující kroužky Střediska.

Vstupenky na ples je možné zakoupit od neděle 13. 1. 2019 na recepci Salesiánského střediska mládeže, budova „Čtyrák“ (Emy Destinové 1, MHD Vysokoškolské koleje). Doba prodeje: pondělí až čtvrtek celý den, pátek dopoledne a v neděli od 11:00 do 11:30. Během jarních prázdnin (od 4. do 8. 2.) nebude možné vstupenky zakoupit.

I letos pro Vás organizátoři plesu připravili soutěž, tentokrát tipovací. Tipněte si, kolik dětí se vešlo do nového střediskového vozu Ford. Své odhady zasílejte do 14. 2. 2019 do 15:00 na email: tipujekazdy(at)seznam.cz. Pokud si nevíte rady, může Vám pomoci videospot na webových stránkách nebo na YouTube. Z došlých tipů, které budou buď přesné, nebo nejblíže ke správnému číslu, bude na plese vylosován výherce, který vyhraje chutnou odměnu.

ples2019